Üretim tatbikatları başladı

Bu doğrultuda Anamur Orman İşletme Müdürlüğünde büro ve arazide yapılan üretim seminerine, Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Bölge Müdür Yardımcısı Yalçın Akın, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Ahmet Rufai Yılmaz, Anamur ve Bozyazı İşletme Müdürleri, müdür yardımcıları, işletme şefleri, depo memurları, üretimde görev alan tüm memur ve işçiler katıldı. Seminer açılışında konuşan Abit Baca, 2015 seneninde dikili ve rampa satışlarında hedeflerinin çok yüksek olduğunu, dolayısıyla bu satışlara öncelik verileceğini, üretimde de en kaliteli ve sınıf emval üretimine büyük ehemmiyet verilmesi gerektiğini söyledi. Bu eğitimin tüm işletme müdürlüklerinde yapılacağını belirten Baca, 2015 yılının Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü için kazasız ve hayırlı bir sene olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların hemen peşinden İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Ahmet Rufai Yılmaz, üretim ve pazarlama politikası, iş güvenliği, standardizasyon, kesim teknikleri, dikili satış esasları ve rampa satışları alakalı sunum yaptı. 

Bir önceki yazımız olan Akdeniz foku kıyıya vurdu başlıklı makalemizde akdeniz, foku ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.